всі категорії

Компанія Введення

Головна> SkyFavor > Компанія Введення

Компанія Введення

SkyFavor Medical, заснована в 2015 році, є високотехнологічним підприємством, яке в основному займається розробкою, виробництвом і маркетингом медичних рішень для відділень інтенсивної терапії, реанімації та інтенсивної терапії, систем медичних газопроводів і дому. Наші заводи розташовані в Пекіні та Нінбо, займаючи понад 20,000 XNUMX квадратних метрів.

Продукти ICU включають шприцевий інфузійний насос, монітор пацієнта, HFNC, бульбашковий CPAP, ЕКГ, вбудований екссуфлятор CoughSync тощо.

Система медичних газопроводів включає колектор, газовий сигналізатор, зонну клапанну коробку, кисневий завод, газові випуски, витратомір кисню, регулятор кисню, регулятор всмоктування, головний блок ліжка тощо.

Продукція для домашнього догляду включає кисневий концентратор, фетальний допплер, термометр тощо.

У нас є основний процес управління технологіями, досвідчений ринок, швидкі та ефективні можливості виробництва та обробки, а також багаті допоміжні ресурси обробки та виробництва.

Клієнти по всьому світу, особливо в Південно-Східній Азії, Середньому Сході, Латинській Америці, Східній Європі, Африці та інших регіонах. Ефективна технологічна підтримка, висока якість продукції та найкращий сервіс були визнані клієнтами.