всі категорії

ЕКГ

Головна> продукт > ICU & CCU & NICU > ЕКГ

опис

Електрокардіографія — це процес створення електрокардіограми, запису електричної активності серця. Це електрограма серця, яка є графіком залежності напруги від часу електричної активності серця за допомогою електродів, розміщених на шкірі. Ці електроди виявляють невеликі електричні зміни, які є наслідком деполяризації серцевого м’яза з наступною реполяризацією під час кожного серцевого циклу (серцебиття). Зміни нормальної картини ЕКГ виникають при численних аномаліях серця, включаючи порушення серцевого ритму (такі як фібриляція передсердь і шлуночкова тахікардія), неадекватний кровотік у коронарних артеріях (такі як ішемія міокарда та інфаркт міокарда), а також електролітні порушення (такі як гіпокаліємія та гіперкаліємія). ).

Шестиканальний ЕКГ ECG600G — це такий вид електрокардіографа, який одночасно знімає 12 відведень сигналів ЕКГ і роздруковує хвилі ЕКГ за допомогою системи термодруку. Його функції такі: запис і відображення хвиль ЕКГ в автоматичному/ручному режимі; автоматичне вимірювання та автоматична діагностика параметрів хвилі ЕКГ; сповіщення про стан відведення та відсутності паперу; перемикання мов інтерфейсу (китайська/англійська); керування база даних справ.Конкурентні переваги:

1. Кольоровий РК-дисплей 800x480TFT показує робочий стан і форму ЕКГ; Сенсорний екран і м'яка клавіатура управління, більш зручні для роботи.

2. Одночасне отримання ЕКГ за 12 відведеннями, цифровий процесор сигналів, щоб отримати високоякісні сигнали ЕКГ через фільтр змінного струму, фільтр базової лінії та фільтр ЕМГ сигналів ЕКГ.

3. Одночасне відображення форми хвилі ЕКГ у 3/6/12 відведеннях, а також стану режиму друку, чутливості, швидкості, фільтра тощо для легкої інтерпретації.

4. Вибірка сигналу ЕКГ у дванадцяти відведеннях одночасно, аналіз 2×6+1 (відведення ритму), 2×6,3×4,3×4+1 (відведення ритму), 4×3,4×3+1 (відведення ритму), режим запису 6×2,6×2+1 (відведення ритму) одночасно та звітування з кількома форматами.

5. Джерело живлення включає як AC/DC. Цей пристрій містить вбудований літій-полімерний акумулятор. Він може працювати в режимі очікування протягом 4 годин, друкувати 150 фрагментів ЕКГ і безперервно друкувати 90 хвилин у найкращому стані постійного струму, щоб задовольнити потребу у відвідуванні пацієнтів і фізичному огляді.

6. Він має вбудовану пам’ять великої ємності та може запам’ятовувати понад 1000 випадків, що легко для огляду лікаря та статистики.

7. У режимі перегляду ви можете побачити збережену форму ЕКГ, автоматичний аналіз та автоінтерпретацію параметра форми ЕКГ, висновок автоінтерпретації.

8. Підтримка операційного інтерфейсу китайською, англійською, італійською та турецькою мовами, можна роздрукувати звіт китайською або англійською, італійською та турецькою мовами.

Запит